پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  تسبيح فتنه شکسته شد
باور بر اين است، که مرحوم هاشمي پس از شکست در انتخابات سال 84 و به بهانه مخالفت6 با دولت مستقر و در عمل براي تغيير ريل انقلاب اسلامي به نفع ليبراليسم،نخ تسبيح فتنه را در دست گرفت و تا قبل از وقوع فتنه 88 نخ تسبيح را از درون مهره هاي انتخابي، عبور داده و خود را بعنوان شاه مهره ي اصلي، قبل از گره پاياني به آن افزود.
  کاش روحاني واقعاً نگران جيب مردم بود!
متأسفانه دولت آقاي روحاني نه تنها امروز در رفع عملي و نه روي کاغذ تحريمها موفق نبوده است، بلکه در زمينه افزايش مقاومت در برابر تحريمها يا همان تحقق اقتصاد مقاومتي که سالهاست به عنوان اولين و مهمترين خواسته مقام معظم رهبري است نيز موفقيت چنداني کسب ننموده و اين دقيقاً برخلاف مسيري بود که رهبري ترسيم ميکرد.
  سه سال و نيم فرصتي که سوخت
چندي پيش گفت و گويي تحت عنوان "صندلي داغ" را از خانم مولاوردي خواندم، چيزي که دستگيرم شد اين است که وي نمي داند با خود و مجموعه اش چند چند است! در بخشي از کلامش اين سياست موج مي زد : « با ما يا عليه ما» چرا که او از منتقدانش تحت عنوان " آنها" يا " کساني که با دولت زاويه دارند" نام برده است.
  اقتصاد مقاومتي، سبک زندگي انقلابي و جهادي
سال 1389 براي اولين بار "اقتصاد مقاومتي" در ادبيات اقتصاد کشورمان به عنوان راهي برون رفت از وضعيتي که تحريم هاي ظالمانه بر ما تحميل کرده اند از سوي مقام معظم رهبري مطرح شد و اکنون بعد از گذشت 6 سال به صورت يک " گفتمان" در حوزه اقتصاد حيات دارد.
  دولت محرمانه ها، از مناظره ترسيد!
به نام خدا و براي خدا اکثر مردم ايران گزينه مورد نظر خود را براي رياست جمهوري، فارغ از تفکرات سياسي کانديداها، پس از پايان مناظره ها انتخاب مي کنند. متأسفانه دولت ترسوي اعتدال، راه گزينش صحيح را بر روي ملت، با عدم پخش زنده مناظره ها مسدود کرده تا مردم، پي به بي کفايتي حسن روحاني و تيم غربزده و ليبرال او نبرند.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003